Вчора
23 червня
22 червня
19 червня
18 червня
На Конотопщині одужав останній хворий на коронавірус
У Конотопському районі, який на початку карантину був одним з епіцентрів поширення коронавірусу на Сумщині, одужала остання людина, в якої діагностували COVID-19.
Станом на 19 травня у Конотопському районі одужало 24 особи, у яких раніше діагностували коронавірус, передає konotop.city. Усього на Конотопщині — 26 випадків захворювання та два летальних випадки.
Варто зазначити, що останнього хворого на COVID-19 на Конотопщині виявили 23 квітня, тобто майже місяць тому. Перше повідомлення про коронавірус в районі було 25 березня — захворіла 76-річна жителька села Козацьке, яка того ж дня померла. 31 березня стало відомо, що померла ще одна ж
Тест опитування!
Олексій Романько відвідав військових-земляків на Донецькому напрямку та передав необхідну техніку
Безпечне літо для маленьких сумчан: Артем Кобзар розповів про масштабну програму оздоровлення дітей міста









