11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Лише на покупці одного томографа збитки для медицини Сум можуть сягати 20 мільйонів гривень

Інформація про те, що начальник управління охорони здоровʼя Сумської міської ради Олена Чумаченко задекларувала 18 обʼєктів нерухомості та 5 автомобілів – вразила сумчан. Люди уявити собі не могли, що сумська чиновниця навіть не найвищого рангу має такі статки. Звідки все це добро, як так сталося, – питають читачі? – Як довго ще триватиме?..

Щоб зрозуміти всі ці обставини, наведемо лише один приклад ефективності роботи управління охорони здоровʼя Сумської міської ради, яким керує Олена Чумаченко.

Так, 3 серпня 2023 року на сайті державних закупівель “Прозоро” управління охорони здоровʼя Сумської міської ради оприлюднило тендер на закупівлю “Системи магнітно-резонансної томографії всього тіла, з надпровідним магнітом (ДК 021:2015:33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини, НК 024:2023: 37654 — Система магнітно-резонансної томографії всього тіла, з надпровідним магнітом)”. Вартість тендеру – 50 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ!

“Дива” почалися ще під час подачі заявок. Як наслідок, до тендеру була допущена тільки одна компанія – Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕК СОЛЮШНЗ УКРАЇНА». Усіх інших бажаючих із вигіднішими пропозиціями культурно “відшили”.

Таким чином, відбулися торги лише з одним учасником, який і став переможцем ні на копійку не знизивши початкову ціну, погодившись поставити обладнання за тими ж 50 мільйонами.

Поставити обладнання згідно умов тендеру  ТОВ «ПРОТЕК СОЛЮШНЗ УКРАЇНА» мало б до 31 грудня 2023 року. Однак, до цього часу багатомільйонне обладнання, схоже, так і не надійшло до Сум і 20 грудня 2023 року начальник управління охорони здоровʼя Сумської міської ради Олена Чумаченко підписує із «ПРОТЕК СОЛЮШНЗ УКРАЇНА» додаткову угоду у якій постачання товару відтерміновується ще на 3 місяці до 31 березня 2024 року.

Ось так у нас виходить  – ну не зміг постачальник виконати умови договору, так ми додаткову угоду підпишемо і терміни поставки перенесемо на потім, а те що люди без цього обладнання будуть вмирати – то хіба ж це когось хвилює, хіба за це хтось відповість? Зате може в декого ще один обʼєкт нерухомості додасться чи нове авто…

Але і це ще не саме страшне у даній ситуації. Ми поцікавилися, а скільки коштує аналогічне обладнання і по якій ціні його купують інші організації? Знайшли цікавий документ від 9 листопада 2023 року у якому Державне підприємство “Медичні закупівлі України” закуповує також томограф і коштує він тут (якщо додати ПДВ) – 41,5 мільйонів гривень. Тобто майже на 8,5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДЕШЕВШЕ ніж це зробило управління охорони здоровʼя Сумської міської ради під керівництвом Олени Чумаченко. Більше того, томограф не тільки коштує дешевше, він ще і є кращої фірми – відомої на весь світ німецької “Сіменс”! Тобто в реальності, різниця по вартості, якщо брати ще і якість обладнання може складати і всі 20 мільйонів гривень!

Ось так “ефективно” працює управління охорони здоровʼя Сумської міської ради та його керівниця Олена Чумаченко. І, судями з усього, хоче і далі працювати!..

Тест опитування!
30 грудня
29 серпня
10 серпня
19 травня