11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Володимир Поцелуєв: Використання системи “Redcord” значно покращить стан наших пацієнтів та допоможе їм швидше повернутися до нормального життя

У «Клінічній лікарні Святого Пантелеймона» для реабілітації пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату та неврологічними хворобами почали застосовувати технологію підвісних систем «Redcord».

У світі цю методику ще називають кінезіотерапія у напівневагомому стані та успішно застосовують для відновлення пацієнтів у понад 40-а країнах світу.

«Фізіотерапія з підвісними системами «Redcord» – це природний спосіб лікування й відновлення опорно-рухового апарату, так звана нейром’язова активація, коли людина виконує терапевтичні вправи за допомогою різних підвісів, вчиться сама відчувати своє тіло і задіювати власну вагу», – зазначили лікарі-фізіотерапевти відділення.

Показання для лікувальної реабілітації на підвісній системі «Redcord»: дегенеративні процеси в хребті; міжхребцеві грижі і протрузії; сколіоз, порушення постави; м’язовий больовий синдром; хронічні хвороби хребта; судоми м’язів; головний біль, запаморочення; плоскостопість; реабілітація після травм; захворювання центральної нервової системи (ДЦП, інсульт); гострі і хронічні болі.

Після діагностичного тестування на тренажерах підвісної системи лікарі-реабілітологи лікарні Святого Пантелеймона складають для кожного пацієнта індивідуальний комплекс вправ, які дозволяють простимулювати неактивні і слабкі м’язи-стабілізатори, поновити їх нормальну функцію, сформувати м’язовий корсет.

Це допоможе відновити пацієнтам порушені рухові навички після травм, операцій, ортопедичних і неврологічних захворювань. Забезпечується тривалий лікувальний ефект, методика підходить людям будь-якого віку.

Директор лікарні Святого Пантелеймона Володимир Поцелуєв відзначив:

«Ми дуже пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим пацієнтам інноваційні методи реабілітації, такі як підвісні системи “Redcord”. Це не просто чергова технологія, а справжній прорив у сфері фізіотерапії. Завдяки цій методиці ми можемо ефективно відновлювати опорно-рухові функції у пацієнтів різного віку та з різними захворюваннями.

Підвісні системи дозволяють пацієнтам виконувати вправи у стані напівневагомості, що значно знижує навантаження на суглоби та хребет, зменшує біль і сприяє більш швидкому відновленню. Кожен пацієнт отримує індивідуальний план лікування, що враховує всі особливості його стану та потреби.

Наша мета – не тільки забезпечити фізичне відновлення, але й повернути людям радість руху, незалежність та впевненість у своїх силах. Ми впевнені, що використання системи “Redcord” значно покращить якість життя наших пацієнтів та допоможе їм швидше повернутися до нормального життя.

Запрошуємо всіх, хто потребує реабілітації, звертатися до нашого відділення фізичної та реабілітаційної медицини. Наші спеціалісти готові надати кваліфіковану допомогу та підтримку кожному пацієнту».

Телефон відділення фізичної та реабілітаційної медицини – (0542) 665-713.

Тест опитування!
30 грудня
29 серпня
10 серпня
19 травня